Vlastní články jednoho bláznivého amatérského pisálka. Usmívající se

Ze života

Svatý týden a profilová maturita [Maturita 3/3]

10. června 2016 v 20:00 | Mr. Vojta
Čas se nachýlil, je tu další pátek a to znamená, že tu je poslední část z cyklu Maturita. Někomu se může zdát, že to celé moc natahuji a píšu věci, které nejsou vůbec důležité. Ano, je pravda, že bych mohl napsat jen jeden delší článek, stručně shrnout vše, co se maturity týče, a psát zase o něčem jiném. Ale je to můj blog a já si tedy můžu psát co chci a jak chci. Snad mě chápou aspoň ti, kteří už to celé mají za sebou. Tolik příprav a stresu dopředu a pak jen...ne, hodnotit budu až na závěr. Nebudeme to celé zdržovat a začneme hned.

Poslední zvonění a státní maturity [Maturita 2/3]

3. června 2016 v 20:00 | Mr. Vojta
Je čas na další část trilogie o maturitě. Ta první (pokud jste ji nečetli) popisovala hlavně mou situaci před zkouškou dospělosti. Dnes se posuneme v čase o několik dní dál do doby, kdy do maturity zbývaly tři týdny. Kdo ještě nezačal pracovat, měl nejvyšší čas. Není divu, po čtvrtku přišel logicky pátek, náš poslední školní den. Ale vyučování neproběhlo, naopak jsme výuku rušili v ostatních třídách. Tomuto dni se říká poslední zvonění. Tady moje zážitky pokračují.

Poslední rok na střední škole [Maturita 1/3]

27. května 2016 v 20:00 | Mr. Vojta
Po delší pauze jsem znovu zavítal na můj blog, abych vás rozveselil a sdělil další zážitky z mého života. Bylo toho poslední tři měsíce na mě příliš, proto jsem se psaní vůbec nevěnoval. To se však tímto okamžikem mění. Připravil jsem si pro vás hned tři články, které pojednávají o dobře známé "zkoušce dospělosti". Než budu psát o samotném zkoušení, komisi a otázkách, které jsem si osudný den vybral, vrátíme se v čase na začátek letošního školního roku. Je totiž až komické sledovat průběh mnoha věcí právě od září...
 
 

Reklama