Vlastní články jednoho bláznivého amatérského pisálka. Usmívající se

Vypravovací

Jak jsem poprvé daroval krev

24. června 2016 v 20:15 | Mr. Vojta
Pomáhal jsem, pomáhám a doufám, že i v budoucnu budu pomáhat ostatním. Když jste malí, nemáte sílu ani možnosti pomáhat víc. V tomto směru jsem měl správné vzory doma, v rodičích. Každý pomáhal někomu jinému a jinak. Několik let jsem čekal, až budu moct dělat to, co můj táta. Darovat krev! Jestli chcete vědět, jak se mi to podařilo, tak čtěte dál.

Jak jsme v noci cestovali po horách

17. června 2016 v 20:00 | Mr. Vojta
Blíží se léto, které je tak oblíbené kvůli nejdelším prázdninám v roce. Každý rok mám o prázdninách dost nabitý program. Jak jsem tak uvažoval o plánech na toto léto, vzpomněl jsem si na jeden zážitek z léta loňského. Nejsem jeden z těch, co stráví dva měsíce zavřený doma. Já mám rád dobrodružství! Na výlety chodím téměř pravidelně, protože bydlím v takové části republiky, kde výhled kazí hory. Tento výlet byl však něčím speciální a budu si ho pamatovat ještě dlouho.

Jak jsme dostali pod stromeček kotě

25. prosince 2015 v 23:05 | Mr. Vojta
K Vánocům patří rodinná setkání, plný žaludek, všude plno balících papír, sníh, pichlavý smrček a v neposlední řadě i splněná přání. Po sněhové stránce jsme letos sice lehce zklamaní, ale přání si můžeme navzájem plnit i bez sněhové nadílky. O jednom mém splněném přání pojednává právě tento článek.

Jak mě "unesli" a chtěli otrávit

2. října 2015 v 20:00 | Mr. Vojta
Je již u nás mnohaletou tradicí, aby při tzv. posledním zvonění zorganizovali maturanti rituál a pasovali třídy, které budou příští rok na jejich místě. V dubnu se mě to týkalo taky, takže bych se s vámi chtěl podělit o tento vyjímečný zážitek. Třída, jejíž žáci už v těchto dnech zřejmě sedí v posluchárně na vysoké škole, to měla velmi dobře připravené. Povím vám příběh o tom, jak mě "unesli", drželi v bídných podmínkách a za přítomnosti všech studentů chtěli otrávit. Nebojte se, nikdo nepřišel o život...
 
 

Reklama