Vlastní články jednoho bláznivého amatérského pisálka. Usmívající se

Jiné

Co se stalo?

19. března 2017 v 0:25 | Mr. Vojta
Ahoj, zdravím vás všechny, co si právě čtete tyto řádky. Dnes to nebudu nijak natahovat, i když to mám v oblibě. Pokud jste to nezaznamenali, poslední článek jsem napsal v září minulého roku. To je více než rok bez článku. Před třemi týdny mi někdo napsal komentář, kde suše shrnul celou situaci. Napsal: "Tento web je mrtev.". A měl v podstatě pravdu. Ptáte se, co se vlastně stalo, že nevycházely články? Stalo se toho víc, ale hlavní vina je na mé straně. Kdybych to hodně zjednodušil, neměl jsem buď čas, nebo chuť cokoliv psát. Jsem si totiž vědom toho, že se při psaní odráží mé pocity. Bál jsem se něco napsat, protože by se vám to nelíbilo. Tímhle směrem tento blog vést nechci. Chci, abych vydával jen to, co se mi bude líbit a bude mít nějaký smysl. Nebojte se, doufám, že za chvíli ve mě zvítězí touha se s vámi podělit o nová životní moudra a zážitky, které si zatím nechávám pro sebe. Plánů a vizí mám spoustu, teď jen stačí je uskutečnit. Vždycky je lepší mít plán bez prostředků než prostředky bez plánu. Vydržte ještě chvíli. Mr. Vojta

Další kroky...

2. září 2016 v 20:00 | Mr. Vojta
Ahoj! Zdravím všechny mé věrné (i nevěrné) čtenáře. Jak jste si mohli všimnout, poslední dva měsíce jsem nepublikoval žádný článek. Byly totiž letní prázdniny, tedy čas dovolených, výletů, táborů, odpočinku a všech dalších pozitivních věcí. I já jsem si potřeboval odpočinout, takže tolik k vysvětlení mé neaktivity. Neberu to jako omluvu, spíše vám chci vysvětlit, proč to tak bylo. Vy to jistě chápete.

Něco na úvod

6. září 2015 v 21:58 | Mr. Vojta
Vysprchovaný, dobře najezený a po náročné neděli celkem unavený. Dal jsem vám však slib, že se ještě tento týden ozvu. Ale protože sliby se mají plnit, nejdu ještě spát. Zato si vezmu sluchátka, pustím se pěknou tichou muziku potichu do pozadí a už přemýšlím, co bych vám dnes napsal.

Radujte se, už je to tady!

1. září 2015 v 20:45 | Mr. Vojta
Drazí čtenáři, drahé čtenářky,
rád vás vítám zde na mém vlastním blogu. O tomhle projektu jsem přemýšlel už delší dobu, ale až dnes jsem se konečně rozhodl - začnu! Ještě nemám vše pořádně naplánované, ale nebojte se, času na přemýšlení mám plno, takže se zamyslím...a něco vymyslím. To je asi pro dnešek vše, jen jsem se chtěl poprvé ohlásit v tak významný den. Významný? No jasně, začala opět škola! Tak se zatím mějte, ohlásím se s novinkami ještě tento týden.
Váš Mr. Vojta
 
 

Reklama