Vlastní články jednoho bláznivého amatérského pisálka. Usmívající se

Něco na úvod

6. září 2015 v 21:58 | Mr. Vojta |  Jiné
Vysprchovaný, dobře najezený a po náročné neděli celkem unavený. Dal jsem vám však slib, že se ještě tento týden ozvu. Ale protože sliby se mají plnit, nejdu ještě spát. Zato si vezmu sluchátka, pustím se pěknou tichou muziku potichu do pozadí a už přemýšlím, co bych vám dnes napsal.

Bývá dobrám zvykem se představit před vystoupením nebo proslovem. Já se vám teď taky představím, i když o sobě neodhalím zdaleka tolik, kolik byste možná někteří čekali. Internet může být zrádný a není bezpečné na něj dát citlivé informace. Nebojte se, za chvíli si zvyknete.

Budu psát pod pseudonymem "Mr. Vojta". Líbí se mi oslovení pan, je to takové dospělé a uctivé. A Vojta je jednoduše pěkné mužské jméno. Ano, tohle vám můžu prozradit, jsem MUŽ. Doufám, že podle stylu, způsobu psaní a pravopisu mně dokážete přiřadit alespoň trochu do správné věkové kategorie. ;)

Jedna z prvních otázek, kdybych byl na vašem místě, by byla: "Proč ses vlastně rozhodl založit si blog?". Odpověď je v podstatě jednoduchá. Rád píšu, od dopisů, různých osobních vyprávění až okamžitých pocitů a nápadů. Chtěl bych svými články ostatní pobavit, inspirovat, rozzářit jim na tvářích úsměv nebo i rozbrečet, když to bude nutné. Taky bych si tímto způsobem rád odpočinul od neustálého stresu a zaměřil myšlenky někam jinam.

Jestli jste dočetli až sem, předpokládám, že jste si už můj blog prohlédli. Vypadá to tak, jak to vypadá. Možná někdo namítne, že horší blog ještě neviděl, a může mít pravdu. Nikdo nejsme ideální, já se třeba nevyznám v programování stránek a základy designu jsem nestudoval už vůbec. Prostě a jednoduše, při úpravě jsem se řídil pouze svým vnitřním amatérským pocitem. Tak to prosím omluvte...

nebudu to dále natahovat. Díky za přízeň. Mějte se pěkně. Těšte se na další články!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.